Pralkomania

Już od kilku lat naprawiam pralki warszawiakom. Najpierw, jeszcze jako osoba prywatna, pomagałem znajomym w ich problemach z różnym sprzętem AGD. Gdy okazało się, że robię to naprawdę dobrze, założyłem firmę Pralkomania.

Dziś mogę powiedzieć, że naprawionych pralek w Warszawie przeze mnie było sporo. Klienci zawsze byli zadowoleni z usługi i chętnie polecali mnie swoim znajomym. Jestem specjalistą, który zapewnia sto procent skuteczności w naprawie pralek.

Targówek, Tarchomin, Ursynów, Mokotów, Saska Kępa – nie ma to dla mnie znaczenia. Rejon moich usług obejmuje całą stolicę i podwarszawskie miejscowości do 20 km. Dojadę na miejsce awarii tak prędko, jak to tylko możliwe i całkowicie za darmo! Zadzwoń: tel. 794 009 635.

Diagnozuję każdą usterkę, nawet tę najmniej oczywistą. Znam powody występowania wszelkich awarii i wiem, jak przywrócić pralkę do pełnej sprawności. Jednym zdaniem – o pralkach wiem praktycznie wszystko. Nic mnie nie zaskoczy. Ale Ciebie zaskoczyć może szybkość i precyzja naprawy!

Zobacz, co mogę zrobić dla Twojej pralki!.